Skip to main content

Spis treści:

OOS pozwala kompleksowo prowadzić biznes jakim są place zabaw. Dzięki oferowanym funkcjonalnościom możesz zarządzać najważniejszymi aspektami swojego obiektu sportowego. Począwszy od budowania relacji z klientami, sprzedaży biletów i produktów w barze, przez zarządzanie magazynem, kończąc na raportowaniu i analizie osiąganych wyników.

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu w placach zabaw to podstawowe działanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz zautomatyzowanie obsługi klientów.

OOS jest w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi rodzajami bramek, dzięki czemu możesz zintegrować system z ochroną lokalu.

W swojej ofercie posiadamy karty magnetyczne oraz czytniki, opaski silikonowe, zegarki (zapinane na rzepy lub silikonowe), które pozwalają kontrolować, kto wchodzi do obiektu oraz jaki czas w nim spędza.

Dzieci nie będą w stanie opuścić miejsca zabaw, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabawy i pozwalają skupić się animatorom na realizacji swoich obowiązków, bez obawy o wyjście z obiektu swoich podopiecznych.

 

Sprzedaż

Podstawowe działanie w obiektach sportowych. Dzięki OOS możesz swobodnie prowadzić sprzedaż w dwóch obszarach placu zabaw:

  1. Biletów i wejść do obiektów,
  2. Produktów retail – soków, batonów, wody, ręczników, itp.

W ramach sprzedaży biletów i wejść jednorazowych samemu definiujesz sposób rozliczenia klientów:

  • czasowe,
  • ilościowe,

Pierwsze z nich pozwala minutowo naliczać czas w obiekcie (klient dopłaca proporcjonalnie do ilości przekroczonych minut w placu zabaw). Ilościowe natomiast sprawdza się w obiektach, które chcą pozyskiwać klientów, którzy będą regularnie odwiedzać plac zabaw. Możesz określić ilość wejść w ramach karnetu lub zaproponować wejście typu open (bez ograniczeń ilościowych).

OOS pozwala zdefiniować: cenę, sposób rozliczania (czasowy/ilościowy), datę startu, naliczanie rabatów – okresowych wynikających z promocji lub jednorazowych.

Druga grupa sprzedażowa to produkty retail: przekąski, napoje,oraz gadżety (ręczniki, bidony, torby sportowe). W tym przypadku również masz pełną swobodę definiowania cen, promocji, podgląd do ilości dostępnych produktów.

Nasz system jest kompatybilny z drukarkami fiskalnymi oraz terminalami płatniczymi, dzięki czemu klient może wybrać sposób płatności.

 

Moduł marketer – kampanie SMS

OOS wspiera kampanie marketingowe oraz pozwala badać satysfakcję klientów i być z nimi w ciągłym kontakcie.

Dzięki naszemu oprogramowaniu możesz spersonalizować kontakt z klientem, który odgrywa dużą rolę w skutecznym zarządzaniu obiektem sportowym i pozyskiwaniu nowych odbiorców. Twoje wiadomości zostaną odpowiednio dostosowane do klubowicza w celu zwiększenia satysfakcji obsługi.

Możesz również utrzymać swoich klientów aktywnymi i przypominać im o promocjach czy dedykowanych ofertach – np. w przypadku zbliżających się urodzin dzieci. Automatyczna wiadomość może sprawić, że klienci zdecydują się na wizytę w Twoim placu zabaw.

Z naszymi automatycznymi powiadomieniami, możesz zaoszczędzić czas na wysyłaniu wiadomości ręcznie i być fizycznie dostępnym dla klientów, kiedy Cię potrzebują.

 

Magazyn

OOS pozwala również zarządzać gospodarką magazynową. Porządek w tym aspekcie pozwala zaoszczędzić wydatki związane z przeterminowanymi produktami, regularnie uzupełniać braki produktowe i zadbać o formalności związane z dostawami i inwentaryzacją. 

Magazyn i jego funkcjonalności:

  • możliwość dodawania kontrahentów do bazy,
  • tworzenie dokumentów inwentaryzacyjnych,
  • tworzenie dokumentów magazynowych (PZ, WZ, przesunięcie międzymagazynowe, korekty stanów magazynowych)
  • możliwość wprowadzania dat ważności produktów,
  • przypomnienie o niskich stanach magazynowych danego produktu.

 

Ewidencja czasu pracy

OOS pozwala tworzyć grafik pracy oraz kontrolować godziny przyjścia i wyjścia pracowników z Twojego obiektu sportowego. Począwszy od pracowników recepcji, przez animatorów i kończąc na pracownikach technicznych.

Dodatkowo moduł OOS pozwala tworzyć zadania dla pracowników i kontrolować ich realizację. Działanie takie pozwala zwiększyć efektywność funkcjonowania Twojego placu zabaw.

 

Kompleksowo zarządzaj placem zabaw

Powyższy artykuł pokazuje w jaki sposób OOS pozwala zarządzać najważniejszymi obszarami placu zabaw. Dbając o jakość oferowanych usług rozwijamy się z dnia na dzień, wprowadzając kolejne funkcjonalności, tak aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani, a codzienna praca przynosiła zakładane wyniki finansowe i jakościowe. 

Zapraszamy do kontaktu oraz darmowej prezentacji oprogramowania, abyś mógł przekonać się osobiście w jaki sposób OOS usprawni pracę Twojego obiektu.

[vc_empty_space height=”40px”]