Skip to main content

Spis treści:

OOS to system obsługi sprzedaży i kontroli ruchu w obiektach o charakterze rekreacyjno-sportowym (basenów, placów zabaw, siłowni, parków trampolin). 

Idealnie sprawdza się w miejscach, w których należy wdrożyć system i zintegrować go z kontrolą dostępu, czy identyfikacją klientów. Jest doskonałym narzędziem obsługi płatności za wizytę w obiekcie połączonym ze sprzedażą usług dodatkowych (np. strefa spa, sauna, bar).

 

Systemy płatności

OOS umożliwia swobodne definiowanie biletów jednorazowych oraz karnetów. Od Ciebie zależy, czy zaproponujesz naliczanie minutowe, ilościowe, rabaty i zniżki dla konkretnych grup odbiorców.

Wprowadzenie karnetów rekurencyjnych (samoodnawiających się) w połączeniu z płatnościami cyklicznymi (miesięcznymi) umożliwia klientowi zredukowanie do minimum czasu poświęconego na płatność w klubie.

Warto zadbać, aby oprogramowanie dla obiektu sportowego posiadało funkcjonalność, jaką jest kompatybilność z zewnętrznymi usługodawcami płatności – OOS oferuje takie rozwiązanie.

 

Kontrola dostępu

Bramki, karty magnetyczne, opaski – sposobów weryfikacji klientów przy wejściu do klubu jest wiele, system powinien być kompatybilny z szerokim zakresem możliwości kontroli dostępu. Cena powinna być adekwatna do wybranej funkcjonalności.

 

Ewidencja czasu pracy

Możliwość ewidencjonowania czasu pracy to duże ułatwienie w pracy managera lub osób bezpośrednio związanych z kadrami i płacami.

Pracownik po zalogowaniu się do systemu rozpoczyna pracę, przy ostatni wylogowaniu kończy ją. Tworzenie grafiku pracy i automatyczne powiadomienie pracownika o zmianach na nadchodzący miesiąc to duże usprawnienie w komunikacji w zespole.

Na podstawie wygenerowane raportu z systemu można naliczyć wynagrodzenia lub premie – oszczędność czasu i brak konieczności korzystania z dodatkowym systemów (Planday, Excel, itp).

 

Dzięki naszemu oprogramowaniu managerowie basenu mogą:

 

Tworzyć raporty i kontrolować stan kasy

Managerowie mają dostęp do automatycznych raportów: czasu pracy pracowników, przychodów, stanu kasy, stanów magazynów (w przypadku prowadzenia dodatkowej sprzedaży) i wielu innych.

 

Prowadzić harmonogram rezerwacji

Nasze oprogramowanie dla basenu pozwala tworzyć i zarządzać harmonogram rezerwacji obiektu, z podziałem na strefy.

 

Zaoferować klientom naliczanie minutowe

Pomiar czasu odbywa się przy pomocy kart lub zegarków identyfikacyjnych. Możliwe jest zdefiniowanie dowolnej liczby biletów z naliczaniem minutowym, dzięki któremu klient zapłaci za każdą minutę spędzoną na obiekcie.

 

Co zyskujesz dzięki OOS?

Identyfikację klientów i klubowiczów

Kontrola dostępu pozwala identyfikować klientów poprzez karty lub zegarki zbliżeniowe. Dodatkowo jest kompatybilna z bramkami wejściowymi.

 

Zarządzanie gospodarką magazynową

Sprzedaż artykułów połączona z gospodarką magazynową pozwala kontrolować stany, przeprowadzać inwentaryzację i tworzyć dokumenty magazynowe.

 

Wyniki finansowe i jakościowe

Dzięki dostępnym raportom jesteś w stanie tworzyć prognozy finansowe i jakościowe oraz na bieżąco analizować osiągane wyniki.

 

Zarządzanie zajęciami, salami i rezerwacją uczestników

Definiowanie zajęć, pojemności sali, list rezerwowych i przypisywanie instruktorów nigdy nie było tak proste. Zebrane informacje dostępne są w interaktywnym kalendarzu.

 

Zarządzanie czasem pracy swoich podopiecznych

Panel ten umożliwia tworzenie grafików pracy, nadzór i ewidencję czasu pracy. Kontroluj godzinę przyjścia i wyjścia z pracy swoich pracowników.

 

Raporty dotyczące sprzedaży karnetów i produktów

Moduł sprzedaży pozwala kontrolować dochody z produktów i usług. Pozwala to nadzorować osiągane wyniki i kontrolować realizację założonych celów sprzedażowych.

[vc_empty_space][vc_empty_space]