Skip to main content

POS – Point of Sale

Zapomnij o zbędnych komplikacjach, sprzedawaj efektywnie

i obsługuj klientów bez kłopotów

Z OOS Manager korzysta już 100+ obiektów

POS

POS w OOS Manager to o wiele więcej niż tylko miejsce dokonywania transakcji. To zaawansowane narzędzie finansowe, które daje pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami sprzedaży w Twoim obiekcie sportowym. Integracja z systemem rezerwacji i magazynem umożliwia precyzyjne śledzenie sprzedaży, zarządzanie magazynem, a także zapewnia szybkie i skuteczne rozliczenia. Prosty interfejs ułatwia obsługę klienta, jednocześnie przyczyniając się do wzrostu obrotów.

Wspierane obiekty

OOS Manager pozwala na efektywne zarządzanie obiektem sportowym m.in.: siłownią, salą zabaw, basenem lub klubem fitness. Nasz program do obsługi jest wyposażony w szereg funkcjonalności umożliwiających łatwe prowadzenie działalności.

Baseny
i pływalnie

Dowiedz się więcej

Tory
gokartowe

Dowiedz się więcej

Umów się na darmową prezentację systemu OOS

Darmowa prezentacja

Nasze realizacje

Centrum Rozrywki EXTREME

Do rozbudowywanego centrum rozrywki klient potrzebował systemu sprzedażowego, na którym mógłby stacjonarnie, ale także online sprzedawać bilety na park trampolin, salon VR, strzelnicę, papugarnię, dmuchańce, paintball, bubble balls, a także tor gokartowy.

Dowiedz się więcej

Underdog Gym Nysa

Dla istniejącej siłowni właściciel potrzebował rozwiązania, które odciąży recepcje, wydłuży czasy pracy obiektu bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. Oprócz kart RFID w wymaganiach pojawiło się otwieranie drzwi siłowni za pomocą kodu QR.

Dowiedz się więcej

Rio Top Gym

Naszym głównym wymaganiem było to, aby przejście przez bramkę zapisywało naszych klientów na zajęcia, na które wchodzi oraz było tylko możliwe 30 min przed zajęciami. Dodatkowo potrzebowaliśmy aplikacji mobilnej, aby w każdej chwili móc być na obiekcie oraz uruchomić płatności cykliczne w celu zoptymalizowaniu czasu pracy recepcji.

Dowiedz się więcej

Opinie naszych klientów

OOS usprawnił i przyśpieszył obsługę klienta, umożliwił pełną konfigurację rezerwacji internetowych. Dzięki OOS lepiej zarządzamy Jumpworld. Polecam współpracę z firmą Ortosoft jako dostawcą oprogramowania do zarządzania parkiem trampolin. Kompleksowe, elastyczne podejście do zlecenia skutkowało pełnym zadowoleniem z naszej strony

Jumpworld Wrocław | www.jumpworld.pl/pl/wroclawWspółwłaściciel

Z OOS korzystamy już od ponad roku i nie wyobrażam sobie już zmiany oprogramowania na inne. Poszukiwania programu, który byłby dostosowany do specyfiki działania naszego studia Pilates trwał miesiącami i dopiero kiedy natrafiliśmy na OOS udało się osiągnąć to czego szukałyśmy! Program został dostosowany bezpośrednio pod nas, wszystko działa bez problemu a jeśli potrzebujemy pomocy to zawsze jest ona udzielona niezwykle sprawnie 😊 Serdecznie polecam!

Open Mind Pilates Studio | www.openmindschool.plNatalia Figurska

Dziękujemy za wsparcie jakiego program OOS udziela nam każdego dnia. Fachowa pomoc jest nieoceniona. Polecam każdemu kto szuka rozwiązania do prowadzenia siłowni - na prawdę warto. Otwartość na pomoc i elastyczność to cecha dodana całego projektu.

Skarabeusz GymWłaściciel

Proces wdrożenia systemu, jego funkcjonalność, wielomodułowość, a także stała aktualizacja oraz ulepszanie obsługi pod kątem klienta przemawia za bardzo dobrą opinią ze współpracy z firmą OOS. Mając porównanie z obsługą wcześniejszego systemu, zdecydowanie możemy polecić produkty oraz współpracę z OOS. Dodatkowo stały kontakt z obsługą, elastyczność działania i szybkie reagowanie tok kolejny atut. Zdecydowanie polecamy!

Hopsa Park | hopsapark.pl

Soft działa bez zastrzeżeń, bardzo usprawnił działanie naszego obiektu, obsługę klientów. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań zawsze możemy liczyć na szybką pomoc i odpowiedź

Baza54 | www.baza54.plManager

Zdecydowanie polecamy oprogramowanie OOS. Zostaliśmy świetnie poprowadzeni w czasie wdrożenia, wszystko zostało uruchomione sprawnie i szybko. No i teraz świetnie działa. Czujemy się bezpiecznie o obsługę klientów bo wiemy że system jest praktycznie niezawodny. Cieszymy się, że wybraliśmy właśnie ten software

Nelon | www.nelon.plKarolina i Piotr - właściciele

Polecam współpracę z firmą Ortosoft jako dostawcę oprogramowania do zarządzania wystawą zwierząt egzotycznych. Kompleksowe, elastyczne podejście do zlecenia skutkowało pełnym zadowoleniem z naszej strony

Miejska DżunglaWspółwłaściciel

Potrzebowaliśmy programu, który pozwoli nam efektywnie nadzorować i odpowiednio zarządzać salą zabaw.
Intuicyjność i prostota programu sprawiają, że żaden z pracowników nie ma problemów z obsługą. Program działa bez zarzutów. Bardzo ważnym dla nas aspektem, jest wsparcie techniczne twórców programu. Przy tworzeniu aktualizacji na naszą prośbę wprowadzono ulepszenia do programu. Zdecydowanie jest to program dedykowany salom zabaw!

StacyjkowoAgnieszka - Właściciel

Dzięki OOS zarządzamy studiem jogi całościowo. Dostępne funkcje pozwoliły wprowadzić karty dostępu do klubu, prowadzić sprzedaż karnetów i wejść jednorazowych oraz utrzymać porządek podczas zapisu na zajęcia, dzięki opcji rezerwacji

RE-MIND Park JogiWłaściciel

Zobacz nasze najnowsze posty na blogu

Filter