Skip to main content

Skuteczny system do zarządzania siłownią i klubem fitness

Sprzedaż karnetów (kontrola kontynuacji) i abonamentów.

Grafik rezerwacji zajęć.

Zapisy online oraz lista obecności na zajęciach.

Raport wejść do klubu i na zajęcia.

Siłownie i kluby fitness

OOS Manager umożliwia obsługę siłowni obsługowej jak i bezobsługowej. Jeżeli chcesz prowadzić siłownie bezobsługową dostarczymy strefę klienta online i aplikacje mobilną gdzie Twój klient zakupi karnet lub dowolnie zdefiniowany abonament czasowy. Integracja z systemami płatności Przelewy24 lub PayU oferuje bezpieczną i błyskawiczną płatność. Abonamenty czasowe, w których klient raz podpina kartę płatniczą a system cykliczne co miesiąc realizuje płatność, zapewniają regularne wpływy gotówki. Wejście na obiekt możliwe będzie dzięki wygenerowanemu kodowi QR w strefie online lub aplikacji mobilnej. Dostarczymy potrzebne bramki i czytniki kodów QR, które również mogą otwierać drzwi wejściowe.

Jeżeli prowadzisz siłownie obsługową nasze rozwiązanie umożliwia identyfikację klientów za pomocą kart RFID z nadrukowanym Twoim logiem. Sprzedaż karnetów, biletów czy artykułów kończy drukowanie paragonu lub faktury. Zintegrowane z systemem terminale płatnicze minimalizują czas obsługi oraz ryzyko pomyłki przez obsługę obiektu.
W obu przypadkach możesz w łatwy sposób zdefiniować karnety czasowe lub ilościowe oraz bilety jednorazowe.

Funkcjonalności

Sprzedaż

Sprzedaż pojedynczych wejściówek na obiekt. Sprzedaż karnetów ilościowych i/lub czasowych.
Sprzedaż abonamentów/umów okresowych. Klient odpina kartę płatniczą za pierwszym razem a w drugim i kolejnym miesiącu system automatycznie pobiera kolejne płatności z karty klienta.

Kalendarz online

OOS pozwala udostępnić grafik zajęć online klientom. Nawet jeżeli nie posiadasz strony internetowej swojego obiektu sportowego, możesz stworzyć i opublikować w sieci grafik fitness.

Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS (eco/pro) dotyczące kończących się karnetów, zajęć, urodzin.

Lista obecności

W łatwy sposób sprawdź listę osób zapisanych na zajęcia. Jednym przyciskiem pobierz wejściówki z karnetów klientów. Możliwe jest także automatyczne pobieranie wejściówek z karnetów przez OOS Manager.

Raportowanie

Raporty wejść, ważności karnetów, aktywności klientów, płatności zaległe do abonamentów/umów.

Kontrola dostępu

Zintegruj OOS z bramkami wejściowymi i zautomatyzuj kontrolę dostępu do Twojego obiektu. Od teraz Twój obiekt może być czynny 24/h dobę.

Opinie naszych klientów

Jumpworld Wrocław | www.jumpworld.pl/pl/wroclawWspółwłaściciel

OOS usprawnił i przyśpieszył obsługę klienta, umożliwił pełną konfigurację rezerwacji internetowych. Dzięki OOS lepiej zarządzamy Jumpworld. Polecam współpracę z firmą Ortosoft jako dostawcą oprogramowania do zarządzania parkiem trampolin. Kompleksowe, elastyczne podejście do zlecenia skutkowało pełnym zadowoleniem z naszej strony

Open Mind Pilates Studio | www.openmindschool.plNatalia Figurska

Z OOS korzystamy już od ponad roku i nie wyobrażam sobie już zmiany oprogramowania na inne. Poszukiwania programu, który byłby dostosowany do specyfiki działania naszego studia Pilates trwał miesiącami i dopiero kiedy natrafiliśmy na OOS udało się osiągnąć to czego szukałyśmy! Program został dostosowany bezpośrednio pod nas, wszystko działa bez problemu a jeśli potrzebujemy pomocy to zawsze jest ona udzielona niezwykle sprawnie 😊 Serdecznie polecam!

Skarabeusz GymWłaściciel

Dziękujemy za wsparcie jakiego program OOS udziela nam każdego dnia. Fachowa pomoc jest nieoceniona. Polecam każdemu kto szuka rozwiązania do prowadzenia siłowni - na prawdę warto. Otwartość na pomoc i elastyczność to cecha dodana całego projektu.

Hopsa Park | hopsapark.pl

Proces wdrożenia systemu, jego funkcjonalność, wielomodułowość, a także stała aktualizacja oraz ulepszanie obsługi pod kątem klienta przemawia za bardzo dobrą opinią ze współpracy z firmą OOS. Mając porównanie z obsługą wcześniejszego systemu, zdecydowanie możemy polecić produkty oraz współpracę z OOS. Dodatkowo stały kontakt z obsługą, elastyczność działania i szybkie reagowanie tok kolejny atut. Zdecydowanie polecamy!

Baza54 | www.baza54.plManager

Soft działa bez zastrzeżeń, bardzo usprawnił działanie naszego obiektu, obsługę klientów. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań zawsze możemy liczyć na szybką pomoc i odpowiedź.

Nelon | www.nelon.plKarolina i Piotr - właściciele

Zdecydowanie polecamy oprogramowanie OOS. Zostaliśmy świetnie poprowadzeni w czasie wdrożenia, wszystko zostało uruchomione sprawnie i szybko. No i teraz świetnie działa. Czujemy się bezpiecznie o obsługę klientów bo wiemy że system jest praktycznie niezawodny. Cieszymy się, że wybraliśmy właśnie ten software.

Miejska DżunglaWspółwłaściciel

Polecam współpracę z firmą Ortosoft jako dostawcę oprogramowania do zarządzania wystawą zwierząt egzotycznych. Kompleksowe, elastyczne podejście do zlecenia skutkowało pełnym zadowoleniem z naszej strony.

StacyjkowoAgnieszka - Właściciel

Potrzebowaliśmy programu, który pozwoli nam efektywnie nadzorować i odpowiednio zarządzać salą zabaw.
Intuicyjność i prostota programu sprawiają, że żaden z pracowników nie ma problemów z obsługą. Program działa bez zarzutów. Bardzo ważnym dla nas aspektem, jest wsparcie techniczne twórców programu. Przy tworzeniu aktualizacji na naszą prośbę wprowadzono ulepszenia do programu. Zdecydowanie jest to program dedykowany salom zabaw!

RE-MIND Park JogiWłaściciel

Dzięki OOS zarządzamy studiem jogi całościowo. Dostępne funkcje pozwoliły wprowadzić karty dostępu do klubu, prowadzić sprzedaż karnetów i wejść jednorazowych oraz utrzymać porządek podczas zapisu na zajęcia, dzięki opcji rezerwacji.

Nasze realizacje dla siłowni i klubów fitness

SFC24

Dla istniejącej sieci siłowni obsługiwanej ręcznie zaproponowaliśmy system sprzedażowy oraz kontrolę dostępu, aby zautomatyzować i ułatwić pracę osobom zarządzającym siłownią.

Underdog Gym Nysa

Dla istniejącej siłowni właściciel potrzebował rozwiązania, które odciąży recepcje, wydłuży czasy pracy obiektu bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. Oprócz kart RFID w wymaganiach pojawiło się otwieranie drzwi siłowni za pomocą kodu QR.

Cennik pakietów

199/ miesiąc
 • Sprzedaż karnetów, biletów i artykułów
 • Identyfikacja klientów kartami lub kodem QR
 • Kontrola stanu kasy
 • Raporty sprzedaży i inne
 • Powiadomienia SMS
 • Zarządzanie magazynem
 • Moduł rezerwacji zajęć
 • Ilość lokalizacji: 1
 • Ilość stanowisk: 1
399/ miesiąc
 • Rejestracja online
 • Sprzedaż online
 • Grafik zajęc online
 • Dostęp dla właściciela z dowolnego miejsca na świecie
 • + Wszystkie opcje z pakietu podstawowego
499/ miesiąc
 • Obsługa bramek
 • + Wszystkie opcje z pakietu podstawowego
899/ miesiąc
 • Aplikacja mobilna
 • Rejestracja online
 • Sprzedaż online
 • Grafik zajęc online
 • Dostęp dla właściciela z dowolnego miejsca na świecie
 • + Wszystkie opcje z pakietu podstawowego