Skip to main content

Skuteczny sposób na zarządzanie torem gokartowym

Pomiar czasu przejazdów dla dekoderów MYLAPS oraz Chronolec/Tag Heuer.

Błyskawiczna sprzedaż biletów z przypisaniem klienta do wyścigu oraz fiskalizacją.

Wyniki przejazdów online, tablica następnych kolejek, najlepszych wyników.

Rezerwacje oraz sprzedaż karnetów i prezentów online.

Tory gokartowe

Większość dostępnych systemów do obsługi toru gokartowego to wyłącznie systemy pomiaru czasu. Nasze oprogramowanie łączy proces sprzedaży biletu, karnetu, fiskalizacji, wystawienia faktury z procesem obsługi wyścigu. Przeprowadzamy klienta od samodzielnej rejestracji na tablecie do odebrania wyników po zakończonym wyścigu.

Sprzedając bilety, obsługa przypisuje klienta do poczekalni lub wybranego wyścigu. System nie pozwoli na przypisanie klienta do wyścigu jeżeli osiągnięty zostanie limit gokartów. Po sprzedaży biletów do rachunku można dodać wodę, kawę czy inny dowolny artykuł, a następnie jednym kliknięciem wydrukować paragon za cały rachunek. Zintegrowanie terminala płatniczego pozwala również jednym kliknięciem na przesłanie kwoty sprzedaży z systemu do terminala. Skrócenie czasu obsługi klienta oraz brak możliwości pomyłki jest kluczem do zadowolenia klienta.

Po zakończonym procesie sprzedaży klienta przejmuje obsługa toru. Panel zarządzania wyścigiem pozwala w łatwy sposób przypisać klientów do gokartów. Wiele dostępnych opcji pozwala wydłużyć lub skrócić czas wyścigu, włączyć pauzę, uruchomić lub też zrestartować wyścig. System automatycznie wystartuje wyścig gdy jeden z gokartów przejedzie przez pętle.

Po zakończonym wyścigu obsługa ma możliwość wygenerowania dokumentu z wynikami wyścigu. Wyniki mogą być również automatycznie wysyłane na e-mail klientów. Dodatkowo klient, logując się online na swoje konto, może przejrzeć historię wszystkich swoich wyścigów.

Funkcjonalności

Konto klienta

Zakładanie konta online wraz z akceptacją regulaminu – poprzez dedykowaną stronę www. Wgląd do całej historii wyścigów.

Sprzedaż

Błyskawiczna sprzedaż biletów z automatycznym przypisaniem klienta do konkretnego wyścigu. Na poziomie recepcji regulujemy ruch na torze.

Moduł toru wyścigowego

Obsługa toru przypisuje gokart do klienta. Możliwość pauzowania wyścigu, dodawania lub odejmowania czasu wyścigu. Możliwość startowania równolegle dwóch wyścigów. Limity czasowe na kierowce. System automatycznie sortuje gokarty po motogodzinach tak aby obsługa równomiernie zużywała gokarty.

Wyniki live

Tablica następnych wyścigów, bieżącego wyścigu oraz zakończonego wyścigu.

Pomiar czasu

Obsługiwane dekodery MyLaps X2/AMB/RC4 oraz TagHeuer/Chronolec).

Moduł zawodów

Możliwość tworzenia wyścigów eliminacyjnych i finałowych.

Opinie naszych klientów

Jumpworld Wrocław | www.jumpworld.pl/pl/wroclawWspółwłaściciel

OOS usprawnił i przyśpieszył obsługę klienta, umożliwił pełną konfigurację rezerwacji internetowych. Dzięki OOS lepiej zarządzamy Jumpworld. Polecam współpracę z firmą Ortosoft jako dostawcą oprogramowania do zarządzania parkiem trampolin. Kompleksowe, elastyczne podejście do zlecenia skutkowało pełnym zadowoleniem z naszej strony

Open Mind Pilates Studio | www.openmindschool.plNatalia Figurska

Z OOS korzystamy już od ponad roku i nie wyobrażam sobie już zmiany oprogramowania na inne. Poszukiwania programu, który byłby dostosowany do specyfiki działania naszego studia Pilates trwał miesiącami i dopiero kiedy natrafiliśmy na OOS udało się osiągnąć to czego szukałyśmy! Program został dostosowany bezpośrednio pod nas, wszystko działa bez problemu a jeśli potrzebujemy pomocy to zawsze jest ona udzielona niezwykle sprawnie 😊 Serdecznie polecam!

Skarabeusz GymWłaściciel

Dziękujemy za wsparcie jakiego program OOS udziela nam każdego dnia. Fachowa pomoc jest nieoceniona. Polecam każdemu kto szuka rozwiązania do prowadzenia siłowni - na prawdę warto. Otwartość na pomoc i elastyczność to cecha dodana całego projektu.

Hopsa Park | hopsapark.pl

Proces wdrożenia systemu, jego funkcjonalność, wielomodułowość, a także stała aktualizacja oraz ulepszanie obsługi pod kątem klienta przemawia za bardzo dobrą opinią ze współpracy z firmą OOS. Mając porównanie z obsługą wcześniejszego systemu, zdecydowanie możemy polecić produkty oraz współpracę z OOS. Dodatkowo stały kontakt z obsługą, elastyczność działania i szybkie reagowanie tok kolejny atut. Zdecydowanie polecamy!

Baza54 | www.baza54.plManager

Soft działa bez zastrzeżeń, bardzo usprawnił działanie naszego obiektu, obsługę klientów. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań zawsze możemy liczyć na szybką pomoc i odpowiedź.

Nelon | www.nelon.plKarolina i Piotr - właściciele

Zdecydowanie polecamy oprogramowanie OOS. Zostaliśmy świetnie poprowadzeni w czasie wdrożenia, wszystko zostało uruchomione sprawnie i szybko. No i teraz świetnie działa. Czujemy się bezpiecznie o obsługę klientów bo wiemy że system jest praktycznie niezawodny. Cieszymy się, że wybraliśmy właśnie ten software.

Miejska DżunglaWspółwłaściciel

Polecam współpracę z firmą Ortosoft jako dostawcę oprogramowania do zarządzania wystawą zwierząt egzotycznych. Kompleksowe, elastyczne podejście do zlecenia skutkowało pełnym zadowoleniem z naszej strony.

StacyjkowoAgnieszka - Właściciel

Potrzebowaliśmy programu, który pozwoli nam efektywnie nadzorować i odpowiednio zarządzać salą zabaw.
Intuicyjność i prostota programu sprawiają, że żaden z pracowników nie ma problemów z obsługą. Program działa bez zarzutów. Bardzo ważnym dla nas aspektem, jest wsparcie techniczne twórców programu. Przy tworzeniu aktualizacji na naszą prośbę wprowadzono ulepszenia do programu. Zdecydowanie jest to program dedykowany salom zabaw!

RE-MIND Park JogiWłaściciel

Dzięki OOS zarządzamy studiem jogi całościowo. Dostępne funkcje pozwoliły wprowadzić karty dostępu do klubu, prowadzić sprzedaż karnetów i wejść jednorazowych oraz utrzymać porządek podczas zapisu na zajęcia, dzięki opcji rezerwacji.

Nasze realizacje

Centrum Rozrywki EXTREME

Do rozbudowywanego centrum rozrywki klient potrzebował systemu sprzedażowego, na którym mógłby stacjonarnie, ale także online sprzedawać bilety na park trampolin, salon VR, strzelnicę, papugarnię, dmuchańce, paintball, bubble balls, a także tor gokartowy.

Underdog Gym Nysa

Dla istniejącej siłowni właściciel potrzebował rozwiązania, które odciąży recepcje, wydłuży czasy pracy obiektu bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. Oprócz kart RFID w wymaganiach pojawiło się otwieranie drzwi siłowni za pomocą kodu QR.

Maxi Fun

Klient otwierał nową salę zabaw dla dzieci i szukał kompletnego systemu informatycznego współpracującego z wymaganymi urządzeniami, aby móc skutecznie zarządzać obiektem.

Klient chciał, aby zarówno na wejściu jak i na wyjściu przejścia klientów sali zabaw były kontrolowane przez bramki oraz oprogramowanie…

Zapytaj o cenę

 • Pomiar czasu
 • Sprzedaż karnetów i biletów
 • Fiskalizacja
 • Integracja z terminalem płatniczym
 • Identyfikacja klientów kartami
 • Sprzedaż karnetów online
 • Rezerwacje online
 • Aplikacja mobilna dla klienta
 • Zarządzanie magazynem
 • Ilość lokalizacji: 1
 • Ilość stanowisk: dowolna