OOS

Underdog Gym Nysa

Z jakim problemem zmagał się klient i jakich rozwiązań poszukiwał?

Dla istniejącej siłowni właściciel potrzebował rozwiązania, które odciąży recepcje, wydłuży czasy pracy obiektu bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. Oprócz kart RFID w wymaganiach pojawiło się otwieranie drzwi siłowni za pomocą kodu QR.
OOS

Proces doboru i wdrożenia OOS:

Po rozmowie z klientem zaproponowaliśmy dwa rodzaje urządzeń, jedno dla kart RFID oraz drugie dla kart RFID, oraz kodów QR. Finalnie na obiekcie pracują urządzenia dualne.
Uruchomiliśmy strefę online, gdzie klient może wybrać interesujący go karnet, zapłacić za niego oraz wygenerować kod QR, za pomocą którego wejdzie na obiekt.
OOS

Co mówi zadowolony

klient o OOS

"Oprogramowanie wraz z kontrolerami wejść pozwoliło, aby siłownia pracowała całodobowo, co przede wszystkich usprawniło pracę recepcji oraz pozwoliło wykorzystać tę możliwość do budowania przewagi konkurencyjnej – w miastach, gdzie istnieje kilka, lub kilkanaście siłowni trudno jest się wyróżnić, oferta jest podobna, jakość sprzętu zbliżona, tak więcej możliwość odwiedzania naszej siłowni o dowolnej porze to duży wyróżnik. Na chwilę obecną do systemu została dodana nasza druga siłownia, która znajduję się w niewielkiej odległości od pierwszego obiektu. Klienci, kupując karnet, mają dostęp do obu obiektów."

Skorzystaj z darmowej prezentacji produktu

    BLOG
    Nasze ostatnie publikacje