Skip to main content

Funkcjonalności

OOS: Kontrola dostępu

Bezpieczeństwo to priorytet. Funkcja Kontroli Dostępu w OOS Manager umożliwia skuteczne monitorowanie i zarządzanie dostępem do różnych obszarów obiektu sportowego, a także wsparcie dla obiektów samoobsługowych.

Korzystając z kart zbliżeniowych lub kodów QR, możesz łatwo skonfigurować zasady dostępu dla różnych grup klientów. To zaawansowane narzędzie nie tylko chroni prywatność, ale także zapewnia kontrolę nad ruchem oraz szybką identyfikację uczestników, co dodatkowo podnosi standardy bezpieczeństwa w Twoim obiekcie sportowym.

Funkcjonalności

Umów się na darmową prezentację systemu OOS

  • Darmowa demonstracja systemu i okres próbny
  • Brak umów długoterminowych
  • Chroniony dostęp do danych
Darmowa prezentacja

Nasze realizacje

Centrum Rozrywki EXTREME

Do rozbudowywanego centrum rozrywki klient potrzebował systemu sprzedażowego, na którym mógłby stacjonarnie, ale także online sprzedawać bilety na park trampolin, salon VR, strzelnicę, papugarnię, dmuchańce, paintball, bubble balls, a także tor gokartowy.

Underdog Gym Nysa

Dla istniejącej siłowni właściciel potrzebował rozwiązania, które odciąży recepcje, wydłuży czasy pracy obiektu bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. Oprócz kart RFID w wymaganiach pojawiło się otwieranie drzwi siłowni za pomocą kodu QR.

Maxi Fun

Klient otwierał nową salę zabaw dla dzieci i szukał kompletnego systemu informatycznego współpracującego z wymaganymi urządzeniami, aby móc skutecznie zarządzać obiektem.

Klient chciał, aby zarówno na wejściu jak i na wyjściu przejścia klientów sali zabaw były kontrolowane przez bramki oraz oprogramowanie…