Skip to main content

Funkcjonalności

OOS: Strefa klienta

To miejsce gdzie Twój klient dokona płatności za karnet, zarezerwuj pobyt na parku na konkretny dzień i godzinę, kupi prezent czy wydarzenie cykliczne.

Dzięki spersonalizowanej strefie klienta, możesz tworzyć oferty dopasowane do indywidualnych preferencji, budując silne relacje i zwiększając lojalność klientów.

Funkcjonalności:

Umów się na darmową prezentację systemu OOS

  • Darmowa demonstracja systemu i okres próbny
  • Brak umów długoterminowych
  • Chroniony dostęp do danych
Darmowa prezentacja

Nasze realizacje

Centrum Rozrywki EXTREME

Do rozbudowywanego centrum rozrywki klient potrzebował systemu sprzedażowego, na którym mógłby stacjonarnie, ale także online sprzedawać bilety na park trampolin, salon VR, strzelnicę, papugarnię, dmuchańce, paintball, bubble balls, a także tor gokartowy.

Underdog Gym Nysa

Dla istniejącej siłowni właściciel potrzebował rozwiązania, które odciąży recepcje, wydłuży czasy pracy obiektu bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. Oprócz kart RFID w wymaganiach pojawiło się otwieranie drzwi siłowni za pomocą kodu QR.

Maxi Fun

Klient otwierał nową salę zabaw dla dzieci i szukał kompletnego systemu informatycznego współpracującego z wymaganymi urządzeniami, aby móc skutecznie zarządzać obiektem.

Klient chciał, aby zarówno na wejściu jak i na wyjściu przejścia klientów sali zabaw były kontrolowane przez bramki oraz oprogramowanie…