Skip to main content

Funkcjonalności

POS

Oprogramowanie sprzedażowe to serce naszego ekosystemu. Oferujemy dedykowane aplikacje działające na systemach operacyjnych Windows, OsX, Android i iOS. Wybraliśmy takie rozwiązanie, aby program bezproblemowo komunikował się z wszystkimi urządzeniami zewnętrznymi. W zależności od potrzeb i wielkości obiektu POS może pracować na jednym lub wielu stanowiskach. Jeżeli potrzebujesz strefy klienta to POS będzie współpracował z chmurą natomiast jeżeli chcesz, aby Twoje dane znajdowały się wyłącznie na Twoich komputerach, POS będzie pracował lokalnie.

Przy użyciu oprogramowaniu POS kontrolujesz dostępne na Twoim obiekcie usługi i asortyment. Definiujesz ceny oraz sprawdzasz stany magazynowe. Różnorodne raporty pozwolą Ci podejmować decyzje oraz sprawnie zarządzać obiektem. Oprogramowanie posiada wiele innych funkcjonalności, które przydają się w codziennej pracy obiektu. Dbamy o to, aby rozwijać się w kierunku, który wymaga rynek oraz przepisy.

Funkcjonalności:

Umów się na darmową prezentację systemu OOS

  • Darmowa demonstracja systemu i okres próbny
  • Brak umów długoterminowych
  • Chroniony dostęp do danych
Darmowa prezentacja

Wspierane obiekty

OOS Manager pozwala na efektywne zarządzanie obiektem sportowym m.in.: siłownią, salą zabaw, basenem lub klubem fitness. Nasz program do obsługi jest wyposażony w szereg funkcjonalności umożliwiających łatwe prowadzenie działalności.

Sale zabaw

Parki
trampolin

Siłownie

Kluby fitness

Tory gokartowe

Baseny i pływalnie

Nasze realizacje

Centrum Rozrywki EXTREME

Do rozbudowywanego centrum rozrywki klient potrzebował systemu sprzedażowego, na którym mógłby stacjonarnie, ale także online sprzedawać bilety na park trampolin, salon VR, strzelnicę, papugarnię, dmuchańce, paintball, bubble balls, a także tor gokartowy.

Underdog Gym Nysa

Dla istniejącej siłowni właściciel potrzebował rozwiązania, które odciąży recepcje, wydłuży czasy pracy obiektu bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. Oprócz kart RFID w wymaganiach pojawiło się otwieranie drzwi siłowni za pomocą kodu QR.

Maxi Fun

Klient otwierał nową salę zabaw dla dzieci i szukał kompletnego systemu informatycznego współpracującego z wymaganymi urządzeniami, aby móc skutecznie zarządzać obiektem.

Klient chciał, aby zarówno na wejściu jak i na wyjściu przejścia klientów sali zabaw były kontrolowane przez bramki oraz oprogramowanie…