Skip to main content

Funkcjonalności

OOS: Tor Ninja

Tor ninja to moduł oprogramowania OOS Manager, który pozwala zwiększyć zaangażowanie klienta na twoim obiekcie oraz wprowadzić element rywalizacji między klientami.

Wyświetlane wyniki razem z imieniem i nazwiskiem klienta zachęcają do podejmowania kolejnych prób pobijania najlepszego bieżącego czasu.

Funkcjonalności

Podczas sprzedaży biletu obsługa przypisuje dane klienta do identyfikatora tak, aby system mógł wyświetlić informację o uczestniku wyścigu.

 

Na obiekcie może znajdować się jeden lub kilka równoległych torów ninja. Rejestracja klienta dla danego toru odbywa się na panelu sterowania. Klient, przykładając identyfikator do czytnika, informuje system, kto będzie pokonywał tor ninja.

Rozpoczęcie wyścigu rozpoczyna się przez wciśnięcie przycisku startu. W czasie trwania wyścigu wyświetlany jest bieżący czas oraz imię i nazwisko klienta, który pokonuje to ninja. Zakończenie wyścigu następuje po wciśnięciu przycisku stopu. Po zakończeniu wyświetlają się wyniki wyścigu naprzemiennie z najlepszymi wynikami w dniu dzisiejszym oraz w ostatnim tygodniu.

Umów się na darmową prezentację systemu OOS

  • Darmowa demonstracja systemu i okres próbny
  • Brak umów długoterminowych
  • Chroniony dostęp do danych
Darmowa prezentacja

Nasze realizacje

Centrum Rozrywki EXTREME

Do rozbudowywanego centrum rozrywki klient potrzebował systemu sprzedażowego, na którym mógłby stacjonarnie, ale także online sprzedawać bilety na park trampolin, salon VR, strzelnicę, papugarnię, dmuchańce, paintball, bubble balls, a także tor gokartowy.

Underdog Gym Nysa

Dla istniejącej siłowni właściciel potrzebował rozwiązania, które odciąży recepcje, wydłuży czasy pracy obiektu bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. Oprócz kart RFID w wymaganiach pojawiło się otwieranie drzwi siłowni za pomocą kodu QR.

Maxi Fun

Klient otwierał nową salę zabaw dla dzieci i szukał kompletnego systemu informatycznego współpracującego z wymaganymi urządzeniami, aby móc skutecznie zarządzać obiektem.

Klient chciał, aby zarówno na wejściu jak i na wyjściu przejścia klientów sali zabaw były kontrolowane przez bramki oraz oprogramowanie…