Historie sukcesów

Underdog Gym Nysa

Sprawdź, w jaki sposób OOS pomógł klientom, którzy zarządzają obiektami sportowymi, usprawnić działanie biznesu i poprawić doświadczenia klubowiczów

underdog gym

Z jakim problemem zmagał się klient i jakich rozwiązań poszukiwał?

Dla istniejącej siłowni właściciel potrzebował rozwiązania, które odciąży recepcje, wydłuży czasy pracy obiektu bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. Oprócz kart RFID w wymaganiach pojawiło się otwieranie drzwi siłowni za pomocą kodu QR.

Proces doboru i wdrożenia OOS

Urządzenia dualne

Po rozmowie z klientem zaproponowaliśmy dwa rodzaje urządzeń, jedno dla kart RFID oraz drugie dla kart RFID, oraz kodów QR. Finalnie na obiekcie pracują urządzenia dualne.

Strefa online

Uruchomiliśmy strefę online, gdzie klient może wybrać interesujący go karnet, zapłacić za niego oraz wygenerować kod QR, za pomocą którego wejdzie na obiekt.

Co mówi zadowolony klient o OOS

Underdog Gym NysaWłaściciel

Oprogramowanie wraz z kontrolerami wejść pozwoliło, aby siłownia pracowała całodobowo, co przede wszystkich usprawniło pracę recepcji oraz pozwoliło wykorzystać tę możliwość do budowania przewagi konkurencyjnej – w miastach, gdzie istnieje kilka, lub kilkanaście siłowni trudno jest się wyróżnić, oferta jest podobna, jakość sprzętu zbliżona, tak więcej możliwość odwiedzania naszej siłowni o dowolnej porze to duży wyróżnik.

Na chwilę obecną do systemu została dodana nasza druga siłownia, która znajduję się w niewielkiej odległości od pierwszego obiektu. Klienci, kupując karnet, mają dostęp do obu obiektów.