Historie sukcesów

Cosmo Planet

Sprawdź, w jaki sposób OOS pomógł klientom, którzy zarządzają obiektami sportowymi, usprawnić działanie biznesu i poprawić doświadczenia klubowiczów

cosmo planet

Z jakim problemem zmagał się klient i jakich rozwiązań poszukiwał?

Klient otwierał tematyczny park zabaw na terenie Niemiec. Potrzebował systemu sprzedażowego wraz z kontrolą dostępu, komputerami oraz drukarkami. Dodatkowo w wymaganiach znalazła się strefa on-line, gdzie docelowi klienci mogliby zakupić bilety oraz sprawdzić aktualne obłożenie na obiekcie.

Proces doboru i wdrożenia OOS

Sprzęt i bramki

Dostarczyliśmy klientowi sprzęt oraz bramki do kontroli dostępu.

Drukarki fiskalne

Obsługiwane przez OOS Manager drukarki fiskalne są dedykowane na rynek Polski dlatego zintegrowaliśmy drukowanie paragonów przez drukarkę bonową.

Strefa online

Dodatkowo dodaliśmy niemieckie tłumaczenia do systemu sprzedażowego oraz strefy on-line klienta. Na strefie on-line klienta pojawiła się także informacja o obłożeniu obiektu.

Co mówi zadowolony klient o OOS

Cosmo PlanetWłaściciel

Integracja niezbędnych urządzeń oraz zmian potrzebnych do funkcjonowania na rynku niemieckim przebiegła zgodnie z ustaleniami. Zdalna instalacja oraz szkolenie z obsługi oprogramowania zostały wykonane bardzo sprawnie. System działa zgodnie z naszymi wymaganiami i usprawnia pracę recepcji.